جاوا اسکریپت در مرورگر شما غیرفعال است یا پشتیبانی نمی شود.چطور سرمایه گذاری املاک مطمئن داشته باشیم؟

چطور سرمایه گذاری املاک مطمئن داشته باشیم؟

 • تاریخ نشر : خرداد ۱۰, ۱۴۰۳
 • نویسنده : شرکت آرتا پارسیان
 • تعداد بازدید :


چطور سرمایه گذاری املاک مطمئن داشته باشیم؟

برخی از افراد هستند که به هنگام داشتن حجم زیادی از پول نقد، به دنبال سرمایه گذاری در صنایع مختلف هستند. یکی از بخش هایی که برای سرمایه گذاری بسیار ایده آل و پربازده است، سرمایه گذاری املاک است. به جرات می توانیم بگوییم که سرمایه گذاری در مسکن یک فرصت مناسب برای کسب سود را برای سرمایه گذار رقم خواهد زد، البته به شرطی خریدار از روش های سرمایه گذاری در مسکن آگاه باشد و یا حتی الامکان از فاکتورهای انتخاب بهترین ملک برای سرمایه گذاری مطلع باشد.

حال شاید بعضی از افراد به دلیل عدم آشنایی با موارد ذکر شده از ورود به بخش سرمایه گذاری املاک إبا دارند، ما در این مقاله با بررسی مزایای سرمایه گذاری در مسکن نحوه آشنایی با ایجاد یک سرمایه گذاری مطمئن در املاک را مورد بررسی قرار می دهیم، پس تا انتهای مطلب همراه وب سایت آرتا پارسیان، بانک اطلاعات صنعت ساختمان؛ مانند پروژه های در حال ساخت تهران باشید، تا با مزایای سرمایه گذاری در بخش املاک آشنا شوید.

سرمایه گذاری املاک؛ یک موقعیت ایده آل برای کسب سود

سرمایه گذاری در ملک، یکی از روش های سرمایه گذاری پربازده با ریشه قدیمی است که توسط افراد زیادی به منظور افزایش سرمایه مورد استفاده قرار گرفته است. جالب است بدانید که برخی از افراد تصور می کنند، سرمایه گذاری در ملک فقط در خرید مسکن خلاصه می شود. اما باید بگوییم که روش های زیادی برای کسب سود توسط املاک وجود دارد، مانند اجاره، مدیریت املاک و…

از جمله روش های مطمئن برای سرمایه گذاری در ملک عبارتست از:

مزایای سرمایه گذاری در بخش املاک

همان طور که در بخش های پیشین به طور کلی بیان کردیم، سرمایه گذاری در املاک مزایای زیادی دارد، که در این بخش به صورت جزئی تر به آن ها خواهیم پرداخت. از جمله ویژگی ها و مزایای سرمایه گذاری در بخش املاک عبارتست از:

 • داشتن بازدهی مالی بالا و سودآوری زیاد در دراز مدت
 • ایجاد کسب در آمد ماهانه. (برای کسانی که قصد اجاره دادن ملکی را دارند.)
 • امکان ایجاد تغییر در کاربری ملک
 • عدم نیاز به دانش تخصصی

حال اگر بخواهیم به طور تخصصی تر مزایای سرمایه گذاری در مسکن را مورد بررسی قرار دهیم، می توانیم به موارد ذیل اشاره کنیم:

 • از مهم ترین مزیت هایی که خرید و سرمایه گذاری در مسکن برای فرد سرمایه گذار به همراه دارد، لذت تجربه خانه دار شدن است. این مزیت بیشتر برای افرادی کاربرد دارد که از اجاره نشینی رنج بسیار زیادی برده اند.
 • از دیگر مزایای سرمایه گذاری در مسکن، ایجاد درآمد است. این ویژگی کمک می کند تا با اجاره دادن مسکن، ماهیانه درآمدی برای صاحب ملک ایجاد شود.
 • شاید تصور کنید که خرید مسکن نیاز به مهارت خاصی دارد، اما باید بگوییم که خیر. اگرچه لازم است تا در هنگام خرید ملک تحقیقات زیادی انجام شود، اما نیاز به تخصص خاصی ندارد.
 • دریافت تسهیلات بانکی برای خرید مسکن، از دیگر مزایای سرمایه گذاری در مسکن است. تسهیلات بانکی امکان خرید مسکن و جبران کمبود بودجه را برای خریدار فراهم می کند.

بهترین ملک برای سرمایه گذاری

حال با بررسی مطلب فوق، ممکن است این سوال پیش بیاید بهترین ملک برای سرمایه گذاری باید چه ویژگی هایی داشته باشد. اگرچه داشتن آگاهی، و تسلط بر دانش و فوت و فن سرمایه گذاری برای خرید بهترین ملک اثر گذار است، ولی فاکتورهای دیگری هم بر سرمایه گذاری املاک تاثیرگذار هستند، مانند:

 • خرید ملک در مکان بومی: بهتر است مکانی که برای خرید ملک در نظر گرفته می شود، در مکان و استان بومی باشد، این کار کمک می کند تا سرمایه گذار از نوسانات و مشکلات آن به خوبی آگاه شود.
 • خرید و سرمایه گذاری ملک در مناطق و شهرک های جدید و آینده دار: امروزه شهرک ها و مناطق شهرنشینی زیادی راه اندازی شده اند که در طولانی مدت سود بسیار زیادی را برای صاحب ملک به ارمغان می آورند.
 • آشنایی با پیمانکاران و کارشناسان بازار: از دیگر روش هایی که به خرید بهترین ملک برای سرمایه گذاری کمک می کند، استفاده از دانش کارشناسان بازار و آگاهی با پیمانکاران هر استان است.

جمع بندی

از گذشته تاکنون، سرمایه گذاری در ملک طرفداران زیادی داشته است. خرید زمین، آپارتمان و مسکن به سرمایه گذار کمک می کند تا با فروش و یا اجاره دادن آن، پول خود را چند برابر کند، البته به شرطی که به این روش نگاه دراز مدت داشته باشد. پس سرمایه گذاری املاک نه تنها می تواند به کسب درآمد ماهیانه کمک کند، بلکه در طولانی مدت می تواند حجم پول سرمایه شده را چندین برابر کند.

همان طور که در بخش آشنایی با بهترین ملک برای سرمایه گذاری بیان کردیم، یکی از روش هایی که به انتخاب یک ملک پربازده کمک می کند، آشنایی با پیمانکاران استان ها توسط فرد سرمایه گذار است. جالب است بدانید که وب سایت آرتا پارسیان، بانک اطلاعات پیمانکاران ساختمان اصفهان است، که به جمع آوری لیست سازندگان ساختمان اصفهان، یک پل ارتباطی بین مشتری و پیمانکار فراهم کند. همین امر موجب می شود تا خریداران از پیمانکاران فعال استان خود آگاه شوند.


خدمات شرکت آرتا پارسیان

آرتا پارسیان منبعی از بهترین و کاربردی ترین خدمات ساختمانی با هدف بهبود فروش در صنعت ساختمان ایران.

آموزش بازاریابی و فروش

آموزش بازاریابی و فروش

این دوره متناسب با مدیران و فعالان حوزه صنعت ساختمان تدوین شده و هدف آن توانمند سازی کارشناسان با بکارگیری دانش روز دنیا و بهبود کیفیت و خدمات و محصولات،افزایش فروش است.

بیشتر بدانید
ارسال کاتالوگ محصول مشتری

ارسال کاتالوگ محصول مشتری

حدود نیمی از مهندسین و مصرف کنندگان مصالح ساختمانی از طریق برسی کاتالوگ خرید خود را انجام میی دهند،کاتالوگ چاپی احتمالا بزرگ ترین فاکتور در ایجاد مشتری برای خرید است.

بیشتر بدانید
پنل مدیریت ارسال پیامک

پنل مدیریت ارسال پیامک

اگر شما کسب و کاری دارید که در حوزه محصولات ساختمانی فعالیت می کنید، به راحتی می توانید پیامک هایی را طراحی کرده و برای مشتریان خود به صورت گروهی و یا اختصاصی(با نام مشتری) ارسال کنید.

بیشتر بدانید
نمایشگاه مجازی صنعت ساختمان

نمایشگاه مجازی صنعت ساختمان

نمایشگاه مجازی صنعت ساختمان با هدف افزایش سطح دانش مخاطبان و آشنایی با مباحث روز دنیا همراه با آموزش ها و چالش های پیش رو در کسب و کار ،برگزار گردد.

بیشتر بدانید


برخی از مشتریان آرتا پارسیان

مشتری پروژ های در حال ساخت 1
مشتری پروژ های در حال ساخت 2
مشتری پروژ های در حال ساخت 3
مشتری پروژ های در حال ساخت 4
مشتری پروژ های در حال ساخت 5
مشتری پروژ های در حال ساخت 6
مشاوره رایگان تلفنی