جاوا اسکریپت در مرورگر شما غیرفعال است یا پشتیبانی نمی شود.چطور یک پیمانکار برای سقف وافل پیدا کنیم؟

چطور یک پیمانکار برای سقف وافل پیدا کنیم؟

  • تاریخ نشر : بهمن ۱۵, ۱۴۰۲
  • نویسنده : شرکت آرتا پارسیان
  • تعداد بازدید :


پیمانکار برای سقف وافل

سقف وافل، یک سازه نوین در صنعت ساختمان سازی امروزی است، که برای ساخت سقف هایی با ارتفاع بیش از 12 متر بیشترین کاربرد را دارد. جالب است بدانید که سقف وافل به دلیل شباهت زیاد به نان وافل، به این نام خوانده می شود. اما در کل سقف های وافل از بتن های مسلح ساخته شده و ظاهری همانند شبکه دارد. از آن جایی که اجرای سقف های وافل، یک مرحله حساس در اجرای یک سازه است، باید پیمانکاری انتخاب شود که از تجربه و مهارت کافی برخوردار باشد. به جرات می توانیم بگوییم که پیمانکار برای سقف وافل حکم آب برای ماهی را دارد و اگر به صورت اصولی انتخاب نشود می تواند آسیب های جبران ناپذیری به سازه وارد کند.

پس برای آشنایی با نحوه انتخاب پیمانکار برای سقف وافل، تا انتهای مطلب همراه وب سایت آرتا پارسیان، بانک اطلاعات صنعت ساختمان مانند پروژه های در حال ساخت شیراز باشید.

آَشنایی با سقف وافل

در عصر امروزی، نوآوری و خاص بودن در تمامی زمینه ها به ویژه صنعت ساختمان اهمیت دارد. سقف وافل، یکی از همین سازه های جدید است که به طور معمول در فضاهایی که وزن زیادی به سقف (سقف مسطح) وارد نمی شود، کاربرد دارد. از جمله محیط هایی که در آن می توان سقف وافل را اجرا کرد، عبارتست از، منازل، فرودگاه ها، ایستگاه های قطار ، مترو، نمایشگاه ها و مواردی از این دست.

 انتخاب پیمانکار برای سقف وافل

همه ما می دانیم که اجرا و پیاده سازی سقف به طور اصولی، بر افزایش امنیت ساختمان تاثیر گذار است. بنابراین برای اجرایی نمودن سقف های وافل هم باید از پیمانکارهایی استفاده کرد که از تبحر کافی برخوردار هستند. اما به نظر شما برای انتخاب پیمانکار سقف وافل چه شرایطی نیاز است؟

پیمانکار برای سقف وافل

پیمانکار باید سنجیده عمل کند!

یکی از مواردی که در انتخاب پیمانکار سقف های وافل اثر گذار است، سنجیده بودن آن تیم یا فرد است. پیمانکارها باید پیش از آغاز هرکاری ابتدا تمام جوانب برای پیاده سازی سقف، را مورد بررسی قرار بدهند، تا اجرا بدون هرگونه مشکلی انجام بپذیرد. همان طور که در بخش گذشته هم اشاره کردیم، یک خطا در زمان پیاده سازی مساوی است با کاهش امنیت ساختمان. به همین دلیل مهم ترین نکته در حین انتخاب پیمانکار، در نظر گرفتن تجربه، مهارت و سنجیده بودن آن شخص یا تیم است.

پیمانکار باید امکانات لازم را در اختیار داشته باشد!

به طور معمول برای اجرای سقف های وافل، تاکید بر تخصص نیست! اما لازم است تا پیمانکار تجربه کافی و امکانات لازم را برای اجرایی کردن سقف داشته باشد.

پیمانکار نقشه های طراحی و پلان های قالب چینی را باید بررسی کند!

در مهم ترین گام برای اجرایی کردن پروژه توسط پیمانکار خبره، بررسی نقشه های طراحی و پلان های قالب چینی است. بررسی این اطلاعات کمک می کند، تا این گروه با میزان سختی و راحتی کار آشنا شده و مدت زمان لازم و هزینه را تخمین بزنند.

پیمانکار با ضوابط آیین نامه باید آشنا باشد!

از آن جایی که نظارت مراج ذی صلاح بر فرآیند ساختمان سازی بسیار زیاد است، پیمانکار باید با کلیه ضوابط آشنایی داشته باشد، چرا که هر گونه کوتاهی می تواند در روند اجرای پروژه اختلال ایجاد کند.

انتخاب بهترین پیمانکار برای سقف وافل

بنابر نکاتی که در بخش های پیشین بیان کردیم، سقف وافل به دلیل مراحل مهم و حساسی که دارد با توسط یک گروه قوی اداره شود. اما در مجموع یک پیمانکار خوب برای پیاده سازی سقف وافل باید دارای شرایط ذیل باشد:

  • پیمانکار با تجربه باشد.
  • با ضوابط طراحی آشنا باشد.
  • مدت زمان و هزینه های لازم را به کارفرما اعلام کند.
  • دقت و حوصله لازم را در حین اجرا داشته باشد.
  • زمان را به خوبی مدیریت کند.
  • دارای رزومه درخشان و حرفه ای باشد.

جمع بندی

همان طور که در این مقاله بیان کردیم، سقف وافل برای اجرا نیازمند یک گروه یا تیم مجرب و ماهر است. توصیه ما این است که قبل از انتخاب پیمانکار برای سقف وافل ابتدا رزومه و تجارب آن ها را مورد بررسی قرار بدهید تا در حین اجرای پروژه هیچ گونه اختلال یا مشکلی پیش نیاید. اما به نظر شما چگونه می توان یک پیمانکار خوب پیدا کرد؟ جواب بسیار راحت است، وب سایت آرتا پارسیان.

بانک اطلاعات صنعت ساختمان آرتا پارسیان، با جمع آوری اطلاعات پروژه های در حال ساخت کشور این امکان را برای شرکت های فعال در زمینه اجرای سقف های وافل فراهم آورده است تا با پیمانکاران پروژه های در حال ساخت شهر خود به ویژه پروژه های در حال ساخت تهران و ساختمان های در حال ساخت تهران آشنا شوند.


خدمات شرکت آرتا پارسیان

آرتا پارسیان منبعی از بهترین و کاربردی ترین خدمات ساختمانی با هدف بهبود فروش در صنعت ساختمان ایران.

آموزش بازاریابی و فروش

آموزش بازاریابی و فروش

این دوره متناسب با مدیران و فعالان حوزه صنعت ساختمان تدوین شده و هدف آن توانمند سازی کارشناسان با بکارگیری دانش روز دنیا و بهبود کیفیت و خدمات و محصولات،افزایش فروش است.

بیشتر بدانید
ارسال کاتالوگ محصول مشتری

ارسال کاتالوگ محصول مشتری

حدود نیمی از مهندسین و مصرف کنندگان مصالح ساختمانی از طریق برسی کاتالوگ خرید خود را انجام میی دهند،کاتالوگ چاپی احتمالا بزرگ ترین فاکتور در ایجاد مشتری برای خرید است.

بیشتر بدانید
پنل مدیریت ارسال پیامک

پنل مدیریت ارسال پیامک

اگر شما کسب و کاری دارید که در حوزه محصولات ساختمانی فعالیت می کنید، به راحتی می توانید پیامک هایی را طراحی کرده و برای مشتریان خود به صورت گروهی و یا اختصاصی(با نام مشتری) ارسال کنید.

بیشتر بدانید
نمایشگاه مجازی صنعت ساختمان

نمایشگاه مجازی صنعت ساختمان

نمایشگاه مجازی صنعت ساختمان با هدف افزایش سطح دانش مخاطبان و آشنایی با مباحث روز دنیا همراه با آموزش ها و چالش های پیش رو در کسب و کار ،برگزار گردد.

بیشتر بدانید


برخی از مشتریان آرتا پارسیان

مشتری پروژ های در حال ساخت 1
مشتری پروژ های در حال ساخت 2
مشتری پروژ های در حال ساخت 3
مشتری پروژ های در حال ساخت 4
مشتری پروژ های در حال ساخت 5
مشتری پروژ های در حال ساخت 6
مشاوره رایگان تلفنی