جاوا اسکریپت در مرورگر شما غیرفعال است یا پشتیبانی نمی شود.


بلاگ

دوربین مداربسته
انواع دوربین مداربسته در استفاده از ساختمان قسمت دوم

از کاربردهای دوربین مداربسته می توانیم به کنترل مدیریت بحران، کاربردهای صنعتی، نظامی، کنترل ترافیک، جلوگیری از دزدی و سرقت و جهت نظارت در ارگان های مختلف اشاره کنیم. لنزهایی که بر روی دوربین های CCTV نصب می شود ثابت یا متغیر هستند.

انواع کلید و پریز
کاربرد انواع کلید و پریز در ساختمان سازی

در برق کاری ساختمان کلید و پریز یکی از المان های اصلی است، که طرح ها و ابعاد مختلف دارد. انواع کلید و پریز قابلیت نصب بر روی پوشش های مختلف مانند پانل چوبی، کاغذ دیواری، رنگ و غیره دارد و زیبایی خاصی به فضای داخلی ساختمان می دهد.

لوله های فاضلاب ساختمان
انواع لوله های فاضلاب ساختمان کدامند؟

لوله هایی که برای اجرای سیستم فاضلاب ساختمان ها استفاده می شود، تنوع زیادی دارد. نکته مهم این است که لوله های فاضلاب ساختمان باید جنس مقاوم و با کیفیت داشته باشند. مهمترین وظیفه لوله ها انتقال آب و دفع فاضلاب از یک مکان به مکان دیگر است.

بهترین نوع لوله کشی پکیج در ساختمان چیست؟
بهترین نوع لوله کشی پکیج در ساختمان چیست؟

هنگام لوله کشی؛ باید تمام نکات فنی و اصولی رعایت شود؛ تا علاوه بر بازدهی و راندمان بیشتر شوفاژ؛ ظاهر زیبایی هم داشته باشد. لوله کشی پکیج انواع مختلفی دارد که با توجه به محل نصب و نوع پکیج می توانید، یکی از انواع آن را انتخاب کنید.

نصب رادیاتور در ساختمان
محل مناسب نصب رادیاتور در ساختمان کجاست؟

برای نصب رادیاتور لازم است نکات فنی و ایمنی آن اجرا شود. همچنین نصب آن در فضاها و ساختمان ها با ارتفاع 3 متر مناسب است. اگر هنگام نصب رادیاتور در ساختمان ارتفاع سقف بیشتر از سه متر است از نصب آن جلوگیری و از وسایل گرمایشی دمنده جهت تامین گرما در ساختمان استفاده کنید.

انواع ساختمان
انواع ساختمان از نظر کاربرد و اهمیت

کاربری ساختمان بر اساس فعالیت های شهری در اطرافش و نحوه استفاده از آن تعیین می شود. هدف انواع ساختمان ایجاد حریم خصوصی، حفظ آرامش، نگهداری وسایل، محافظت در برابر شرایط آب و هوایی متفاوت و تامین آسایش و راحتی برای مردم است.

کاربرد هندریل شیشه ای
کاربرد هندریل شیشه ای در کجاست؟

کاربرد هندریل شیشه ای یا نرده شیشه ای زیاد است و می توان در قسمت های مختلف ساختمان از آن استفاده کرد. هنگام انتخاب نرده شیشه ای باید نکات و اصولی را در نظز بگیرید تا بتوانید بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید.

دیوایدر در دکوراسیون
ویژگی های دیوایدر در دکوراسیون داخلی یا اداری چیست؟

دیوایدر یا جدا کننده فضا؛ به دلیل ایجاد حریم خصوصی برای کارمندان در محل کار؛ باعث تقویت تمرکز آن ها و بالا رفتن میزان بازدهی کارشان شده است. دیوایدر در دکوراسیون به دلیل داشتن تنوع در جنس، رنگ و اندازه با سبک طراحی داخلی ساختمان های اداری هماهنگ است.

انواع هندریل شیشه ای
انواع هندریل شیشه ای در ساختمان

به دلیل استفاده از شیشه سکوریت یا شیشه لمینت در ساختار انواع هندریل شیشه ای، در برابر ضربه، خرد شدن و فشار بسیار مقاوم است. این المان سازه امروزه در دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان زیاد استفاده می شود و جایگزین مناسبی برای انواع چوبی و فلزی آن است.

مشاوره رایگان تلفنی