جاوا اسکریپت در مرورگر شما غیرفعال است یا پشتیبانی نمی شود.


بلاگ

نمای کرتین وال
کاربرد نمای کرتین وال در ساختمان سازی

در ایران نماهای زیادی وجود دارد که به نسبت طرفداران زیادی دارد، مانند، نمای آجری، نمای سنگی، نمای شیشه ای و... نمای کرتین وال هم یکی از نماهای پرکاربرد در صنعت ساختمان است که به نوعی در گروه زیباترین نماها هم قرار دارد.

نصب مخزن آب
نکات مهم در هنگام نصب مخزن آب در پشت بام

کمبود بارش و نبود آب در فصل گرما، باعث شده تا آپارتمان هایی که در طبقات بالا قرار دارند، با کمبود فشار آب رو به رو شوند. به همین دلیل لازم است تا با نصب مخزن آب در پشت بام، این مشکل حل شود.

انواع سپتیک تانک
انواع سپتیک تانک در ساختمان سازی

در بهترین حالت سپتیک تانک ها می توانند تا 60% بار آلودگی را کاهش بدهند. از سمت دیگر انواع سپتیک تانک موجود در بازار کمک می کند تا متناسب با هر پروژه یکی از آن ها مورد انتخاب واقع شود.

پیمانکار برای سقف وافل
چطور یک پیمانکار برای سقف وافل پیدا کنیم؟

از آن جایی که اجرای سقف های وافل، یک مرحله حساس در اجرای یک سازه است، باید پیمانکاری انتخاب شود که از تجربه و مهارت کافی برخوردار باشد. به جرات می توانیم بگوییم که پیمانکار برای سقف وافل حکم آب برای ماهی را دارد

نصب صاعقه گیر
استانداردهای لازم برای نصب صاعقه گیر

از آن جایی که آمار وقوع پدیده صاعقه در کشور ما هم بسیار زیاد است بهتر است تا با نصب صاعقه گیر این خسارات را به حداقل رساند. نصب صاعقه گیر کمک می کند تا ساختمان ها از وقوع آتش سوزی مصون بمانند.

نصب ژنراتور برق اضطراری
عوامل مهم در انتخاب محل نصب ژنراتور برق اضطراری در ساختمان

یکی از تصمیمات مهم و اساسی، که یک مدیر ساختمان باید اتخاذ کند، نصب ژنراتور برق اضطراری است. ژنراتورها به دلیل اطمینان بالا و راحتی استفاده، نقش مهمی در تامین برق ایفا می کنند. به همین دلیل، تهیه و خرید ژنراتور است.

نورپردازی هوشمند
قابلیت های نورپردازی هوشمند در ساختمان سازی

یکی از سیستم هایی که امروزه در صنعت روشنایی ساختمان کاربرد دارد، نورپردازی هوشمند است. نوپردازی هوشمند، مجموعه ای از تجهیزات است، که با تلفن هوشمند یا فرمان های صوتی، سیستم های روشنایی اعم از چراغ ها و لامپ ها کنترل می شود.

سقف پیش تنیده
ویژگی های سقف پیش تنیده چیست؟

یکی از تکنیک های جدیدی که در عصر حاضر و در صنعت ساختمان سازی اجرا می شود، سقف های پیش تنیده است. سقف پیش تنیده یک روش مناسب برطرف نمودن ضعف بتن در برابر هرگونه فشار است.

ساخت خانه باغ
نکات مهم در ساخت خانه باغ

همه انسان ها تا حدودی به طبیعت و فضای سبز علاقه دارند، حال برخی کمتر و برخی بیشتر. بعضی از افراد، به قدری به فضای سبز علاقه دارند که با ساخت خانه باغ، تلاش می کنند، محیط زندگی خود را جذاب کنند.

مشاوره رایگان تلفنی