جاوا اسکریپت در مرورگر شما غیرفعال است یا پشتیبانی نمی شود.


بلاگ

نحوه استفاده از صفحات خورشیدی در ساختمان سازی
نحوه استفاده از صفحات خورشیدی در ساختمان سازی

تکنولوژی پنل های خورشیدی به قدری در بهینه سازی مصرف انرژی تاثیر گذار است، که در ساختمان سازی مورد مصرف واقع می شوند، به همین دلیل نمی توان منکر استفاده از صفحات خورشیدی در ساختمان سازی شد.

الیاف بتن در ساختمان سازی
کاربرد الیاف بتن در ساختمان سازی

بتن های الیافی در مقایسه با بتن های معمولی، دارای خاصیت چسبندگی بیشتری بوده که همین امر مقاومت این مصالح را افزایش می دهد، به همین دلیل الیاف بتن در ساختمان سازی کاربردهای زیادی دارد که در این مقاله به آن ها خواهیم پرداخت.

کاربرد گلولام یا تیر لایه ای در ساختمان سازی
کاربرد گلولام یا تیر لایه ای در ساختمان سازی

گلولام از چند لایه چوب نازک ساخته شده و با کمک چسب چوب و پرس به یک دیگر متصل می شوند. از آن جایی که تیر لایه ای در ساختمان سازی کاربردهای زیادی دارد، لازم است که در پروژه های زیادی مورد استفاده قرار بگیرند.

نکات مهم در مورد استعلام قولنامه زمین
نکات مهم در مورد استعلام قولنامه زمین

در واقع هدف از گرفتن استعلام قولنامه زمین، بررسی شرایط ثبت و مالکیت قانونی زمین است که برای خریدار، معتبر بودن زمین را تایید و یا رد می کند و راه را برای خریدار روشن می کند.

چطور سرمایه گذاری املاک مطمئن داشته باشیم؟
چطور سرمایه گذاری املاک مطمئن داشته باشیم؟

برخی از افراد هستند که به هنگام داشتن حجم زیادی از پول نقد، به دنبال سرمایه گذاری در صنایع مختلف هستند. یکی از بخش هایی که برای سرمایه گذاری بسیار ایده آل و پربازده است، سرمایه گذاری املاک است.

انواع مدل کتابخانه
انواع مدل کتابخانه در خانه

برای انتخاب و ساخت انواع مدل کتابخانه در خانه لازم است تا فاکتورهای مهمی سنجیده شود، از جمله فضای منزل، مدل انتخابی، رنگ و... از طرفی وجود کتابخانه های ساده برای خانواده هایی که به مطالعه علاقه دارند، بسیار ضروری است.

اصول نورپردازی راه پله در ساختمان سازی
اصول نورپردازی راه پله در ساختمان سازی

به طور معمول اکثر افرادی که در یک ساختمان ساکن هستند، بیشترین توجه خود را معطوف به تمیزی راه پله ها می کنند، اما باید بگوییم که، رعایت اصول نورپردازی راه پله در ساختمان به لوکس شدن همان ساختمان کمک می کند.

کفپوش پشت چسب دار
مزایای کفپوش پشت چسب دار

کفپوش پشت چسب دار یکی از مهم ترین کفپوش های موجود در بازار است که به دلیل دارا بودن مزایا و ویژگی های منحصر به فرد نسبت به دیگر کفپوش ها، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

دیوارپوش ضد ضربه
کاربرد دیوارپوش ضد ضربه

برای کاستن از میزان وارد شدن هرگونه آسیب از جمله ضربه به دیوار، کافیست یک دیوارپوش مناسب نصب نمود. دیوارپوش ضد ضربه به دلیل مقاومت بالایی که دارد، در صنعت ساختمان سازی امروزی بسیار کاربرد دارد.

مشاوره رایگان تلفنی