جاوا اسکریپت در مرورگر شما غیرفعال است یا پشتیبانی نمی شود.


بلاگ

اسپیسر میلگرد
کاربرد اسپیسر میلگرد در ساختمان سازی

فضاساز میلگرد یا اسپیسر میلگرد یک عنصر در بتن تقویت شده است (به کمک میلگرد)، که بین بتن و میلگرد فضا ایجاد می کند. هدف از ایجاد این فضا، ایجاد مانع برای رسیدن عوامل خورنده به میلگرد است.

سقف چاپی
کاربرد سقف چاپی در ساختمان سازی

سقف چاپی یا پرینتی، از جمله بهترین سقف های کاذب کشسانی هستند که طرفداران بسیار زیادی دارند. به همین دلیل می توانیم بگوییم که سقف چاپی یا پرینتی توانسته رتبه بالایی را در صنعت دکوراسیون داخلی، به خود اختصاص دهد.

سقف کاذب لوور
مزایای استفاده از سقف کاذب لوور

سقف کاذب لوور، یک نمونه از سقف های کاذب موجود در بازار است. این سقف به عنوان سقف تیغه ای نیز شهرت دارد. همچنین سقف کاذب لوور وزن کمی داشته و هیچ گونه بار اضافه به سازه وارد نمی کند.

چوب osb
کاربرد چوب osb در ساختمان سازی

چوب osb، یکی از متریال های پرمصرف در صنایع مختلف است. این ورقه های چوبی که از خرده چوب تشکیل شده اند، به وسیله رزین های مخصوص تخت فشار قرار گرفته و به صورت سه لایه تولید می شوند.

سقف شیبدار شینگل
نحوه نصب سقف شیبدار شینگل

یکی از سقف هایی که امروزه بسیار محبوب شده است، سقف شیبدار شینگل است. این سقف جزء بهترین گزینه ها، برای مسقف سازی ساختمان ها است. ورق های شینگل معمول در سقف شیروانی، سقف های گنبدی ویلاها و آلاچیق ها بیشترین کاربرد را دارند.

سقف کاذب گریلیوم
از سقف کاذب گریلیوم در کدام بخش ساختمان استفاده می شود؟

یک ساختمان مسکونی و تجاری باید سقف مناسب داشته باشد. سقف کاذب گریلیوم، یک نوع سقف مهم در گروه سقف های دکوراتیو است. جنس سقف کاذب گریلیوم از ورقه های آلومینیومی، آهن و آلیاژ بوده و به صورت متحرک طراحی می شود.

ام دی اف برای کمد دیواری
بهترین نوع ام دی اف برای کمد دیواری

یکی از چالش هایی که برای ساخت کمد دیواری برای همه افراد وجود دارد، انتخاب بهترین متریال برای تهیه کمدهای دیواری است. اما به نظر شما بهترین نوع ام دی اف برای کمد دیواری باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

کابینت در آپارتمان های کوچک
نحوه دکوراسیون کابینت در آپارتمان های کوچک

یکی از راهکارهای که به زیباسازی محیط آشپزخانه کمک می کند،کابینت در آپارتمان های کوچک است. جالب است بدانید که یک آشپزخانه مدرن، می تواند به سایر فضاهای منزل، مانند نشیمن و پذیرایی هم جلوه زیبایی ببخشد.

ناودانی شیروانی
نکات مهم در نصب ناودانی شیروانی

ناودانی شیروانی یک وسیله پرکاربرد برای هدایت آب باران و برف است. از مهم ترین موارد کاربرد ناودانی های شیروانی، در ساخت سقف سوله ها و ساختمان ها است. پس نحوه نصب این وسیله بسیار مهم بوده و باید به دقت انجام شود.

مشاوره رایگان تلفنی