جاوا اسکریپت در مرورگر شما غیرفعال است یا پشتیبانی نمی شود.اهمیت استفاده از بانک های اطلاعاتی ساختمان چیست؟

اهمیت استفاده از بانک های اطلاعاتی ساختمان چیست؟

  • تاریخ نشر : اردیبهشت ۲۶, ۱۴۰۰
  • نویسنده : شرکت آرتا پارسیان
  • تعداد بازدید :


بانک های اطلاعاتی ساختمان

در صنعت ساختمان سازی اهمیت بانک های اطلاعاتی ساختمان افزایش پیدا کرده است. بازاریابی و تبلیغات در صنعت ساختمان سازی و مشاغل مربوط به آن رشد پیدا کرده است. افراد شاغل در این زمینه برای موفقیت در بین رقبا و برندهای موجود باید از دیگران پیشی گرفته و محصولات و خدمات خود را به دیگران معرفی کند تا بتواند برای عقد قرارداد شانس بیشتری پیدا کند. بنابراین شرکت آرتا پارسیان با ارائه بانک اطلاعاتی ساختمان های در حال ساخت کشوری به همراه خدمات دیگری که فراهم کرده است، بستری برای رشد و پیشرفت کسب و کار شما ایجاد کرده است. در ادامه برای درک اهمیت بانک های اطلاعاتی ساختمان تا پایان همراه ما باشید.

بانک های اطلاعاتی ساختمان چیست؟

امروزه در زندگی بشر اطلاعات اهمیت بالایی دارد. در هر حوزه ای که; افراد فعالیت می کنند اطلاعات بسیاری وجود دارد که دسترسی به آن; باعث سهولت کارها خواهد شد. در صنعت ساختمان سازی نیز مجموعه‌ای از دقیق‌ترین اطلاعات ساختمان‌ها و پروژه‌های در حال ساخت; توسط افراد گردآوری می شوند که به آن بانک های اطلاعاتی ساختمان می گویند.

بانک های اطلاعاتی ساختمان به طور منظم و پیوسته; روزانه در سطح هر شهر جمع آوری می شوند و این اطلاعات بر حسب شهر و یا موارد دیگر; دسته بندی می شوند. اهمیت بانک اطلاعاتی در طبقه‌بندی دقیق و تفکیک کردن اطلاعات موجود در آن; بر اساس منطقه، نوع و مرحله‌ای است که پروژه در حال انجام است; که با دسترسی به این اطلاعات طبقه بندی شده افراد می توانند در وقت و هزینه خود; صرفه جویی کنند و برای تبلیغات برند محصولات یا خدمات با کارفرمایان تماس حاصل کنند.

 

بانک های اطلاعاتی ساختمان

 

اهمیت بانک‌های اطلاعاتی ساختمان

اطلاعات و داده ها امروزه رشد چشمگیری داشته اند; و به سرعت در حال افزایش است. صنعت ساختمان سازی نیز; از این قاعده مستثنی نیست. اگر در این حوزه فعالیت دارید; برای جمع آوری اطلاعات ساختمانی نیاز به نیروی انسانی بالایی دارید; تا بتوانند اطلاعات یک شهر را در اختیار شما قرار دهند. تعداد نیروی انسانی بالا و خطاهای احتمالی; اطلاعات طبقه بندی نشده از جمله کاستی هایی است که می توان برای این روش جمع آوری اطلاعات عنوان کرد.

اهمیت بانک اطلاعاتی ساختمان شرکت آرتا پارسیان در اینجا مشخص می شود. جمع‌آوری اطلاعات ساختمان‌های در حال ساخت، به‌روزرسانی مداوم و بررسی و حذف اطلاعات غیر کارآمد، ازجمله فعالیت‌هایی است که بدون دانش فنی بالا و داشتن نرم‌افزارهای قدرتمند و هوش مصنوعی میسر نخواهد شد. استفاده از بانک اطلاعاتی ساختمان شرکت آرتا پارسیان اطلاعات طبقه بندی شده و جامعی را ارائه می دهد که می تواند از هزینه های اضافی و استفاده نیروی انسانی برای جمع اوری اطلاعات و خطاهای آن کاهش دهد.

مزایا و اهمیت بانک های اطلاعاتی شرکت آرتا پارسیان در حذف مرحله راستی آزمایی اطلاعات ساختمان های جمع آوری شده است که موجب می شود کارفرمایان و مشاغل فعال در این صنعت، تولید کنندگان و توزیع کنندگان مصالح ساختمانی، در کوتاه ترین زمان و با صرف هزینه ای بسیار کمتر، اطلاعات ساختمان های در حال ساختی که نیاز به محصول و خدمات آن ها دارند را در اختیار داشته باشند. یکی دیگر از مزایا مهم که بانک های اطلاعاتی شرکت آرتا پارسیان برای شما فراهم می کند، حذف حقوق و هزینه های بازاریاب حضوری است که باعث کاهش هزینه های اضافی خواهد شد.

بانک های اطلاعاتی ساختمان شرکت گسترش آرتا پارسیان

بانک های اطلاعاتی ساختمان شرکت آرتا پارسیان با گردآوری بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت کشوری، پروژه های در حال ساخت تهران، پروژه های در حال ساخت مشهد، پروژه های در حال ساخت هرمزگان و سایر اطلاعات ساختمانی استان های کشور فروش محصولات و خدمات ساختمانی را با خرید این نوع بانک‌های اطلاعاتی تضمین می کند. بانک های اطلاعاتی شرکت آرتا پارسیان با ارائه اطلاعاتی مانند نام مدیر پروژه، تعداد طبقات پروژه، آدرس دقیق پروژه، شماره همراه مدیر پروژه، مرحله ساخت پروژه، متراژ پروژه، تعداد واحد، کاربری(مسکونی،تجاری،اداری)، تاریخ به روز رسانی و بازدید شرکت ها را در راستای افزایش فروش و بازاریابی کالاها و خدمات ساختمانی همراهی می‌کنند.
امکانات و خدمات جانبی از عوامل مهم دیگری است که در کنار بانک اطلاعاتی ساختمان شرکت آرتا پارسیان به کاربران عزیز ارائه می شود تا به فروش بالای محصولات خود دست پیدا کنید.

جمع بندی

بانک اطلاعاتی ساختمان شرکت آرتا پارسیان با ارائه اطلاعات معتبر و جامع از پروژه های در حال ساخت در هر شهر به صورت طبقه بندی شده، مجموعه ای کاربردی در جهت بازاریابی موفق را ایجاد کرده است.
پروژه های در حال ساخت تهران، پروژه های در حال ساخت مشهد، پروژه های در حال ساخت اصفهان، پروژه های در حال ساخت شیراز، پروژه های در حال ساخت مرکزی از جمله بانک های اطلاعاتی شرکت آرتا پارسیان هستند که با جمع آوری اطلاعات به روز از پروژه های در حال ساخت استان های کشور و ارائه به کاربران در افزایش فروش و معرفی برند، محصولات و خدمات شرکت های ساختمانی کمک شایانی می کند.


خدمات شرکت آرتا پارسیان

آرتا پارسیان منبعی از بهترین و کاربردی ترین خدمات ساختمانی با هدف بهبود فروش در صنعت ساختمان ایران.

آموزش بازاریابی و فروش

آموزش بازاریابی و فروش

این دوره متناسب با مدیران و فعالان حوزه صنعت ساختمان تدوین شده و هدف آن توانمند سازی کارشناسان با بکارگیری دانش روز دنیا و بهبود کیفیت و خدمات و محصولات،افزایش فروش است.

بیشتر بدانید
ارسال کاتالوگ محصول مشتری

ارسال کاتالوگ محصول مشتری

حدود نیمی از مهندسین و مصرف کنندگان مصالح ساختمانی از طریق برسی کاتالوگ خرید خود را انجام میی دهند،کاتالوگ چاپی احتمالا بزرگ ترین فاکتور در ایجاد مشتری برای خرید است.

بیشتر بدانید
پنل مدیریت ارسال پیامک

پنل مدیریت ارسال پیامک

اگر شما کسب و کاری دارید که در حوزه محصولات ساختمانی فعالیت می کنید، به راحتی می توانید پیامک هایی را طراحی کرده و برای مشتریان خود به صورت گروهی و یا اختصاصی(با نام مشتری) ارسال کنید.

بیشتر بدانید
نمایشگاه مجازی صنعت ساختمان

نمایشگاه مجازی صنعت ساختمان

نمایشگاه مجازی صنعت ساختمان با هدف افزایش سطح دانش مخاطبان و آشنایی با مباحث روز دنیا همراه با آموزش ها و چالش های پیش رو در کسب و کار ،برگزار گردد.

بیشتر بدانید


برخی از مشتریان آرتا پارسیان

مشتری پروژ های در حال ساخت 1
مشتری پروژ های در حال ساخت 2
مشتری پروژ های در حال ساخت 3
مشتری پروژ های در حال ساخت 4
مشتری پروژ های در حال ساخت 5
مشتری پروژ های در حال ساخت 6
مشاوره رایگان تلفنی