جاوا اسکریپت در مرورگر شما غیرفعال است یا پشتیبانی نمی شود.بازاریابی و جذب مشتری برای ساختمان های در حال ساخت

بازاریابی و جذب مشتری برای ساختمان های در حال ساخت

  • تاریخ نشر : اردیبهشت ۳۰, ۱۴۰۰
  • نویسنده : شرکت آرتا پارسیان
  • تعداد بازدید :


بازاریابی و جذب مشتری

بازاریابی و جذب مشتری برای ساختمان های در حال ساخت از دغدغه های مهم هر تجارتی است که قصد دارد در بازار فعالیت کند. استفاده از استراتژی های بازاریابی در صنعت ساختمان برای جذب مشتری های وفادار بسیار مهم است. تبلیغات و بازاریابی برای رشد و معرفی هر کسب و کار در بین افرادی که در آن حوزه مشغول فعالیت هستند ضروری است. از روش های مرسوم بازاریابی بروشورها، آگهی های تبلیغاتی چاپی است که مورد استفاده بسیاری از افراد است.

امروزه اما با پیشرفت تکنولوژی روش های جدید و موثری برای تبلیغات به وجود آمده است. تبلیغات پیامکی، تبلیغات در اینستاگرام، تبلیغات وب سایت ها و روش های نوین دیگری که باید هر کسب و کاری برای حضور موثر در بازار و در میان رقبا از آن ها استفاده کند. در ادامه این مطلب از شرکت آرتا پارسیان به بررسی استفاده از استراتژی های بازاریابی در صنعت ساختمان برای بازاریابی و جذب مشتری می پردازیم.

اهمیت بازاریابی در صنعت ساختمان

فعالان در حوزه صنعت ساختمانی اتفاق نظر دارند که رقابت تنگاتنگی در بین شرکت های ساختمانی وجود دارد. بازاریابی و جذب مشتری در شرکت های ساختمانی بسیار مشکل شده است. بنابراین استفاده از روش های اصولی بازاریابی و جذب مشتری برای ساختمان های در حال ساخت می تواند در رشد آن ها گام موثری داشته باشد.

 

بازاریابی و جذب مشتری

 

بازاریابی و جذب مشتری در صنعت ساختمان

استفاده از استراتژی های بازاریابی در صنعت ساختمان باعث معرفی شرکت های ساختمانی و ترویج و نفوذ نام تجاری در بین سایر پیمانکاران و شرکت های ساختمانی خواهد شد در ادامه به بررسی استراتژی های مهم خواهیم پرداخت.

طراحی وب سایت ریسپانسیو

استفاده از رسانه های اینترنتی برای تجارت های امروزی و بازاریابی و جذب مشتری برای ساختمان های در حال ساخت ضروری است. طراحی یک وب سایت مدرن و ارتباط آنلاین با مشتری ها می تواند سبب شود مشتری های بیشتری از تمام مناطق داشته باشید و گسترش حوزه کاری شما فراتر از منطقه فیزیکی حضورتان باشد.

استفاده از رسانه های ارتباطی جدید و ارتباط مستمر با مشتریان با تاثیر مثبت بسیار بالا می تواند به روند رشد سریع تر تجارت شما، بازاریابی و جذب مشتری کمک شایانی کند. امروزه تاثیر ارتباطات صحیح و مشتری مداری در تجارت بر کسی پوشیده نیست. بنابراین بهتر است همگام با رشد و پیشرفت تکنولوژی همراه باشید و وب سایتی را ارائه دهید که در تمام دستگاه ها مانند موبایل، تبلت و یا لپتاپ در دسترس باشد.

نمایش و ارائه آخرین دستاوردها

برای بازاریابی و جذب مشتری برای ساختمان های در حال ساخت می توانید اخبار فرصت ها و پروژه های جدید شرکت را در قالب های مختلف ارائه دهید. برجسته کردن پروژه های انجام شده و رضایت مشتریان می تواند اعتماد مشتری را بهتر جلب کند. می توانید از مراحل و روند پروژه ها خبرهای جدید آماده کنید تا فرصت جدیدی برای شرکت فراهم کنید تا توسط افراد مرتبط دیده شوید.

انجام بازاریابی بصری

استفاده از محتوای بصری در قالب عکس، فیلم; انیمیشن از ابزارهای مورد استفاده در بازاریابی و جذب مشتری; صنعت ساختمان هستند. استفاده از این ابزارها; می تواند باعث مشارکت بیشتر با مشتریان شود. ارسال نظرات مشتری می تواند کمک کند; تا برند شما بیشتر در بین افراد شناخته شود. استفاده از اطلاعات مربوط به پروژه های گذشته; و نظرات مشتریان در جذب مشتریان جدید کمک خواهد کرد.

معرفی عوامل تمایز شرکت

برای بازاریابی و جذب مشتری در شرکت های ساختمانی; باید ارزش های شرکت خود را در زمینه صنعت ساختمان; به مشتریان خود ارائه دهید. نکات مثبت شرکت خود; مانند مناقصه رقابتی، سرعت تکمیل پروژه ها، استفاده از تکنیک ها، مواد یا طراحی های خلاقانه یا مواد و تکنیک های پایدار; کیفیت کار، ظاهر منطقه کاری، معرفی تیم و تجهیزات شرکت و رعایت ایمنی در انجام پروژه ها; را به مشتریان معرفی کنید.

استفاده از فرصت های خاص

در بازاریابی و جذب مشتری باید همیشه آگاه باشید و به دنبال; فرصت خاص بگردید که شما را از سایر رقبا متمایز کند. بازاریابی گوشه ای; استفاده از بخشی از بازار را پیشنهاد می کند که می تواند شما را; از دیگران متمایز کنید. بنابراین شما باید به دنبال موقعیت و ویژگی; یا سرویس های خاص باشید که در آن رقبای کمتری; در حال فعالیت باشند. استفاده از این ترفند; کمک می کند به عنوان یک متخصص در این حوزه فعالیت کنید.

استفاده از رسانه های اجتماعی

فعالیت مستمر در شبکه اجتماعی مانند اینستاگرام یک استراتژی قوی برای بازاریابی و جذب مشتری در صنعت ساختمان است. تبلیغات مستمر، استفاده از محتوای با کیفیت، مشارکت فعال و ارتباط و تعامل موثر با مشتریان در شبکه های اجتماعی بسیار موثر است. در ایجاد محتوا دقت کنید پست هایی را ارائه کنید که مشتریان با شما تعامل داشته باشند. نظر دادن مشتریان و ارسال لایک و کامنت و یا اشتراک گذاری محتوای شما می تواند تبلیغ خوبی برای شما باشد.

نمایش تجربه و حرفه ای بودن شرکت

برای بازاریابی و جذب مشتری ساختمان های در حال ساخت به طور موثر در شرکت های ساختمانی بهتر است نشان دهید چقدر در کار خود حرفه ای هستید. رعایت های استانداردهای کار، به پایان رساندن موفق یک پروژه، تحویل به موقع کار و کنترل کیفی کار از جمله مواردی است که می تواند نشان دهد شما چقدر در کار خود حرفه ای و مسئول هستید.

جمع بندی

بازاریابی و جذب مشتری برای صنعت ساختمان امری ضروری است. برای معرفی برند و محصولات خود بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت سرعت بازاریابی و ارتباط با مشتریان در جهت جذب آن ها را بالا می برد. در این راستا شرکت آرتا پارسیان با ارائه بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت در استان های کشور مانند پروژه های در حال ساخت تهران، پروژه های در حال ساخت مشهد فرصتی را فراهم کرده است تا شرکت های ساختمانی در زمینه های مختلف بتوانند سرعت کار خود را در ارتباط با جذب مشتری افزایش دهند. شرکت آرتا پارسیان در کنار ارائه بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت خدمات متعددی برای بازاریابی و جذب مشتری و تبلیغات فراهم کرده است. برای اطلاعات بیشتر و استفاده از این خدمات می توانید به وب سایت شرکت آرتا پارسیان مراجعه کنید.

 


خدمات شرکت آرتا پارسیان

آرتا پارسیان منبعی از بهترین و کاربردی ترین خدمات ساختمانی با هدف بهبود فروش در صنعت ساختمان ایران.

آموزش بازاریابی و فروش

آموزش بازاریابی و فروش

این دوره متناسب با مدیران و فعالان حوزه صنعت ساختمان تدوین شده و هدف آن توانمند سازی کارشناسان با بکارگیری دانش روز دنیا و بهبود کیفیت و خدمات و محصولات،افزایش فروش است.

بیشتر بدانید
ارسال کاتالوگ محصول مشتری

ارسال کاتالوگ محصول مشتری

حدود نیمی از مهندسین و مصرف کنندگان مصالح ساختمانی از طریق برسی کاتالوگ خرید خود را انجام میی دهند،کاتالوگ چاپی احتمالا بزرگ ترین فاکتور در ایجاد مشتری برای خرید است.

بیشتر بدانید
پنل مدیریت ارسال پیامک

پنل مدیریت ارسال پیامک

اگر شما کسب و کاری دارید که در حوزه محصولات ساختمانی فعالیت می کنید، به راحتی می توانید پیامک هایی را طراحی کرده و برای مشتریان خود به صورت گروهی و یا اختصاصی(با نام مشتری) ارسال کنید.

بیشتر بدانید
نمایشگاه مجازی صنعت ساختمان

نمایشگاه مجازی صنعت ساختمان

نمایشگاه مجازی صنعت ساختمان با هدف افزایش سطح دانش مخاطبان و آشنایی با مباحث روز دنیا همراه با آموزش ها و چالش های پیش رو در کسب و کار ،برگزار گردد.

بیشتر بدانید


برخی از مشتریان آرتا پارسیان

مشتری پروژ های در حال ساخت 1
مشتری پروژ های در حال ساخت 2
مشتری پروژ های در حال ساخت 3
مشتری پروژ های در حال ساخت 4
مشتری پروژ های در حال ساخت 5
مشتری پروژ های در حال ساخت 6
مشاوره رایگان تلفنی