جاوا اسکریپت در مرورگر شما غیرفعال است یا پشتیبانی نمی شود.روش های فروش موثر کالاهای ساختمانی

روش های فروش موثر کالاهای ساختمانی

  • تاریخ نشر : تیر ۱۰, ۱۴۰۰
  • نویسنده : شرکت آرتا پارسیان
  • تعداد بازدید :


کالاهای ساختمانی

فروش در صنعت ساختمان و بازاریابی مصالح ساختمانی برای رشد فروش شرکت ها نیازاست. بنابراین برای فروش بیشتر کالای ساختمانی باید به دنبال انواع روش های فروش کالاهای ساختمانی باشید. در ادامه این مطلب شرکت آرتا پارسیان به بررسی راه های افزایش فروش مصالح ساختمانی می پردازیم.

راه های افزایش فروش مصالح ساختمانی

اعتماد سازی

در صنعت ساختمان سازی باید به دنبال جلب اعتماد مشتریان باشید. مدیران شرکت های ساختمانی می دانند که برای جذب مشتریان و فروش باید اعتماد مشتریان را جلب کنند. فروش کالاهای ساختمانی با کیفیت، می تواند به جذب مشتری کمک کند. ایجاد پایه اعتماد همان چیزی است که مشتری به دنبال آن است.

ارائه اطلاعات در مورد کالاهای ساختمانی

در وب سایت تان قسمتی بنام وبلاگ یا مقالات ایجاد کنید. و اطلاعات مناسب درباره محصولات و کالاهای ساختمانی را در آن معرفی کنید. روش های نگهداری مصالح، کاربردها و دیگر اطلاعات مورد نیاز را در اختیار آن ها قرار دهیم.

 

کالاهای ساختمانی

استفاده از شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی امروزه به یکی از مهم ترین بخش های بازاریابی تبدیل شده است. در صنعت ساختمان برای بازاریابی مصالح ساختمانی از شبکه های اجتماعی غافل نشوید. ارائه محتوای عالی، تبلیغات موثر و یا مطالب آموزشی در مورد صنعت ساختمان می تواند به جذب مشتری کمک کند. در شبکه های اجتماعی صفحه شرکت های مصالح ساختمانی را دنبال کنید. شما می توانید سازندگان و پیمانکاران زیادی را پیدا کنید که در شبکه های اجتماعی فعال هستند. وقتی آنها را دنبال می کنید، پست هایشان را به اشتراک می گذارید یا برایشان نظر می نویسید، آنها متوجه شما می شوند.

بازاریابی مصالح ساختمانی

بازاریابی مصالح ساختمانی یکی از رو به رشد ترین ابزارهای بازاریابی و فروش است. شما می توانید بصورت مقرون بصرفه به مشتریان زیادی دست پیدا کنید.
با کمک بازاریابی مصالح ساختمانی می توانید به مشتریان کوچک تا متوسط دسترسی پیدا کنید و با ارزش افزوده قادر خواهید بود میزان فروش و نرخ بازگشت سرمایه تان را پیگیری کنید.

تماس تلفنی و پیگیری مشتریان

از ارتباط تلفنی می توانید به عنوان یک راهکار قدیمی اما بسیار موثر برای ارتباط مداوم با مشتریان استفاده کنید. در یک مرکز تماس خوب، رابطه با مشتری به گونه ای است که وی از تماس نماینده شما خوشحال می شود. ترجیحا بهتر است در دفعات بعد همان نماینده با همان مشتری تماس بگیرد، بدین صورت بین آنها رابطه ای ایجاد می شود. لزومی ندارد همه تماس ها کاری باشند. تماس های می توانند برای احوالپرسی یا ارائه اطلاعات درباره محصولات جدید یا پیشنهادات ویژه باشد.

زمان بندی

اگر قصد استفاده از اتوماسیون بازاریابی و ابزار موثری مانند دعوت به اقدام دارید، باید آن را درست انجام دهید، پیگیری باید با برنامه انجام شود. مراقب باشید در دام عدم پیگیری، پیگیری سریع و یا پیگیری تهاجمی نیفتید که در این صورت مشتریان احتمالی خود را از دست خواهید داد. دعوت به اقدام، یک راه عالی برای بدست آوردن اطلاعات تماس مخاطبان است، پس اگر می¬‌خواهید از این ابزار موثر بهترین نتیجه را بگیرید، باید مشتریان را پیگیری کنید.

تکنیک های پیش بینی فروش کالا ساختمانی

پیش‌بینی فروش مقدار محصولی است که شرکت انتظار دارد; در یک دوره زمانی و سطح مشخصی از فعالیت‌های بازاریابی به فروش; برساند. کسب‌وکارها برای فروش در صنعت ساختمان از پیش‌بینی فروش برای برنامه‌ریزی، سازماندهی; اجرا و کنترل فعالیت‌های خود استفاده می‌کنند. موفقیت این وظایف متعدد; به صحت این پیش‌بینی بستگی دارد. مشکلات معمول; در شرکت‌های در حال شکست، برنامه‌ریزی نامناسب و عدم پیش‌بینی واقعی فروش است.

در یک پیش بینی فروش محیطی باید به آینده نگری; در مورد تورم، بیکاری، نرخ بهره، هزینه و پس انداز مصرف کننده; میزان سرمایه گذاری، هزینه های عمومی; خالص صادرات و سایر وقایع محیطی با اهمیت از نظر شرکت پرداخت; نتیجه این آینده نگری پیش بینی تولید ناخالص ملی است; که همراه با شاخص های دیگر برای پیش بینی فروش صنعت; به کار می آیند. پس از پیش بینی فروش صنعت، شرکت با فرض دست یافتن به سهم معینی از کل فروش صنعت، فروش خود را پیش بینی می کند.
شرکت ها برای پیش بینی فروش کالا ساختمانی خود از چندین روش خاص استفاده می کنند. این روش های عبارتند از:

• بررسی قصد خریداران
• ترکیب نظرات فروشندگان
• نظریه کارشناسی
• روش آزمون بازار
• تجزیه و تحلیل سری های زمانی
• شاخص های راهنما
• تجزیه و تحلیل آماری تقاضا

جمع بندی

در این مطلب از شرکت آرتا پارسیان، به بررسی راه های افزایش فروش مصالح ساختمانی و کالاهای ساختمانی پرداختیم. بسیاری از شرکت های ساختمانی با افزایش رزومه کاری و شهرت، رونق رشد خود را در طی سال ها به وجود آوردند تا مشتریان بیشتری نیز جذب کنند. شرکت آرتا پارسیان با فراهم کردن اطلاعات مناسب درباره ساختمان های در حال ساخت لیستی از بانک اطلاعات ساختمان در کشور را مانند، پروژه های در حال ساخت تهران فراهم کرده است که می توانید با استفاده از آن ها بازاریابی مصالح ساختمانی را برای افزایش فروش شرکت داشته باشید.

 


خدمات شرکت آرتا پارسیان

آرتا پارسیان منبعی از بهترین و کاربردی ترین خدمات ساختمانی با هدف بهبود فروش در صنعت ساختمان ایران.

آموزش بازاریابی و فروش

آموزش بازاریابی و فروش

این دوره متناسب با مدیران و فعالان حوزه صنعت ساختمان تدوین شده و هدف آن توانمند سازی کارشناسان با بکارگیری دانش روز دنیا و بهبود کیفیت و خدمات و محصولات،افزایش فروش است.

بیشتر بدانید
ارسال کاتالوگ محصول مشتری

ارسال کاتالوگ محصول مشتری

حدود نیمی از مهندسین و مصرف کنندگان مصالح ساختمانی از طریق برسی کاتالوگ خرید خود را انجام میی دهند،کاتالوگ چاپی احتمالا بزرگ ترین فاکتور در ایجاد مشتری برای خرید است.

بیشتر بدانید
پنل مدیریت ارسال پیامک

پنل مدیریت ارسال پیامک

اگر شما کسب و کاری دارید که در حوزه محصولات ساختمانی فعالیت می کنید، به راحتی می توانید پیامک هایی را طراحی کرده و برای مشتریان خود به صورت گروهی و یا اختصاصی(با نام مشتری) ارسال کنید.

بیشتر بدانید
نمایشگاه مجازی صنعت ساختمان

نمایشگاه مجازی صنعت ساختمان

نمایشگاه مجازی صنعت ساختمان با هدف افزایش سطح دانش مخاطبان و آشنایی با مباحث روز دنیا همراه با آموزش ها و چالش های پیش رو در کسب و کار ،برگزار گردد.

بیشتر بدانید


برخی از مشتریان آرتا پارسیان

مشتری پروژ های در حال ساخت 1
مشتری پروژ های در حال ساخت 2
مشتری پروژ های در حال ساخت 3
مشتری پروژ های در حال ساخت 4
مشتری پروژ های در حال ساخت 5
مشتری پروژ های در حال ساخت 6
مشاوره رایگان تلفنی