جاوا اسکریپت در مرورگر شما غیرفعال است یا پشتیبانی نمی شود.نکات مهم در بازاریابی صنعت ساختمان

نکات مهم در بازاریابی صنعت ساختمان

  • تاریخ نشر : اردیبهشت ۲۸, ۱۴۰۰
  • نویسنده : شرکت آرتا پارسیان
  • تعداد بازدید :


صنعت ساختمان

با پیشرفت فناوری فضای کسب و کارها به سمت کسب وکارهای اینترنتی تمایل پیدا کرده است. بازاریابی در صنعت ساختمان نیز شامل این تحول شده است و افراد شاغل در این حوزه به دنبال راهکارهای بازاریابی در صنعت ساختمان هستند که بتوانند در میان رقبا برای جذب مشتری اقدام کنند. با توجه به نیازهای بازار شرکت آرتا پارسیان با فراهم کردن بانک اطلاعات ساختمان‌های در حال ساخت کشوری و همچنین به تفکیک در تمامی استان های کشور تلاش کرده است تا نیاز فعالان صنعت ساختمان را در حیطه بازاریابی و فروش برطرف کرده است.

در این مقاله از شرکت آرتا پارسیان به بررسی نکات مهم در بازاریابی در صنعت ساختمان و استراتژی بازاریابی شرکت های ساختمانی می پردازیم.

بانک اطلاعات صنعت ساختمان

بازاریابی در صنعت ساختمان با ارائه‌ی تبلیغاتی مناسب و ویژه برای مشتریان می تواند راهکاری موثر برای جذب مشتری باشد. با ارائه اطلاعات دقیق و هدفمند می توانید مشتریان را به سمت محصولات خود جذب کنید. برای دستیابی به این مهم، استفاده از بانک اطلاعات ساختمان شرکت آرتا پارسیان می تواند روشی نوین برای دستیابی به موفقیت در زمینه بازاریابی با کمترین زمان و هزینه باشد.

در بانک اطلاعات پروژه های در حال ساخت شرکت آرتا پارسیان می توانید اطلاعاتی مانند نام مدیر پروژه، تعداد طبقات پروژه، آدرس دقیق پروژه، شماره همراه مدیر پروژه، مرحله ساخت پروژه، متراژ پروژه، تعداد واحد، کاربری(مسکونی،تجاری،اداری)، تاریخ به روز رسانی و بازدید را به تفکیک استان های کشور مانند ساختمان های در حال ساخت تهران، پروژه های در حال ساخت مشهد، پروژه های در حال ساخت مرکزی در اختیار داشته باشید. استفاده از بانک اطلاعاتی ساختمان های در حال ساخت شرکت آرتا پارسیان راهکاری موثر برای تبلیغات هدفمند و موفق خواهد بود.

نکات مهم در بازاریابی در صنعت ساختمان

روش های نوین و مطمئن بازاریابی در صنعت ساختمان و استراتژی بازاریابی شرکت های ساختمانی می تواند به رشد کسب و کار کمک شایانی کند. بنابراین بهتر است برای افزایش برندینگ و نفوذ نام تجاری خود از روش های بازاریابی که امتحان خود را پس داده باشند استفاده کنید و با نکات مهم در این زمینه آشنا شوید و در کسب و کار خود پیاده سازی کنید.

استفاده از شبکه های اجتماعی

یکی از بسترهای اصلی برای بازاریابی، شبکه های اجتماعی هستند. امروزه شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام جایگاه ویژه ای در بین افراد پیدا کرده است. همچنین شبکه های مجازی به طور گسترده ای برای تبلیغات و بازاریابی برندها مورد استفاده قرار می گیرد. صنعت ساختمان نیز می تواند برای پیشبرد اهداف در بازار از فضای مجازی استفاده کند. استفاده از شبکه های مجازی به صورت اصولی می تواند باعث جذب مشتری بیشتر و اعتماد سازی مشتریان شود. در وب سایت خود از خبرنامه و وبلاگ و ویدئو از محصولات یا پروژه های خود برای بازاریابی استفاده کنید.

 

صنعت ساختمان

 

نمایش سوابق کاری

برای اعتماد سازی مشتریان باید توجه داشته باشید; مشتریان اهمیت زیادی به سوابق و رزومه کاری کارفرما می دهند. بنابراین; باید با ارائه سوابق کاری خود در وب سایت نشان دهید که چقدر در شغل خود; حرفه ای هستید. نمایش تصاویر یا فیلم های پروژه های انجام شده و یا محصولات خود می توانید اعتماد مشتریان را بهتر جلب کنید.

توجه به نظرات و پیشنهادات

یکی دیگر از نکات مهم در بازاریابی صنعت ساختمان; ارتباط با مشتری و کسب رضایت آن ها است. برای افزایش و جذب حس اعتماد در مشتری; بررسی نظرات می تواند بسیار موثر باشد. بررسی نظرات برای کسب رضایت مشتری می تواند; موجب رضایتمندی وی شود و شما را به خاطر مسئولیت پذیری و متعهد بودن به دیگران معرفی کند. این‌گونه می توانید; در بازاریابی دهان به دهان نیز موفق شوید.

انجام حرفه ای پروژه ها

برای موفقیت در بازاریابی صنعت ساختمان باید به گونه ای عمل کنید که; مشتریان شما را به عنوان یک تیم حرفه ای تلقی کنند. کیفیت و کمیت کاری; اهمیت به سزایی در جلب اعتماد مشتری دارد. استفاده از تیم مجرب و تجهیزات کاری نوین; و انجام قانون مند و اصولی کار و رعایت ایمنی در پروژه ها از اهمیت بسزایی برخوردار است.

استفاده از تیم CRM حرفه ای

از نکات مهم در بازاریابی در صنعت ساختمان ارتباط موثر با مشتری است. ارتباط با مشتریان قبلی; یکی از نکات مهم در بازاریابی است. ارتباط با مشتریان قدیمی می تواند; کمک زیادی به جذب مشتریان جدید کند.

جمع بندی

در این مطلب از شرکت آرتا پارسیان به بررسی نکات مهم در بازاریابی در صنعت ساختمان پرداختیم. استفاده از روش های موثر بازاریابی کمک خواهد کرد به راحتی به فروش برسید.
شرکت آرتا پارسیان با ارائه بانک اطلاعات ساختمان‌های در حال ساخت; بستری برای پیشبرد اهداف بازاریابی در صنعت ساختمان فراهم کره است. استفاده; از بانک اطلاعات ساختمان شرکت آرتا پارسیان می تواند; سرعت بیشتری برای تبلیغات و بازاریابی صنعت ساختمان فراهم کند. برای اطلاعات بیشتر; می توانید به وب سایت شرکت آرتا پارسیان مراجعه کنید.


خدمات شرکت آرتا پارسیان

آرتا پارسیان منبعی از بهترین و کاربردی ترین خدمات ساختمانی با هدف بهبود فروش در صنعت ساختمان ایران.

آموزش بازاریابی و فروش

آموزش بازاریابی و فروش

این دوره متناسب با مدیران و فعالان حوزه صنعت ساختمان تدوین شده و هدف آن توانمند سازی کارشناسان با بکارگیری دانش روز دنیا و بهبود کیفیت و خدمات و محصولات،افزایش فروش است.

بیشتر بدانید
ارسال کاتالوگ محصول مشتری

ارسال کاتالوگ محصول مشتری

حدود نیمی از مهندسین و مصرف کنندگان مصالح ساختمانی از طریق برسی کاتالوگ خرید خود را انجام میی دهند،کاتالوگ چاپی احتمالا بزرگ ترین فاکتور در ایجاد مشتری برای خرید است.

بیشتر بدانید
پنل مدیریت ارسال پیامک

پنل مدیریت ارسال پیامک

اگر شما کسب و کاری دارید که در حوزه محصولات ساختمانی فعالیت می کنید، به راحتی می توانید پیامک هایی را طراحی کرده و برای مشتریان خود به صورت گروهی و یا اختصاصی(با نام مشتری) ارسال کنید.

بیشتر بدانید
نمایشگاه مجازی صنعت ساختمان

نمایشگاه مجازی صنعت ساختمان

نمایشگاه مجازی صنعت ساختمان با هدف افزایش سطح دانش مخاطبان و آشنایی با مباحث روز دنیا همراه با آموزش ها و چالش های پیش رو در کسب و کار ،برگزار گردد.

بیشتر بدانید


برخی از مشتریان آرتا پارسیان

مشتری پروژ های در حال ساخت 1
مشتری پروژ های در حال ساخت 2
مشتری پروژ های در حال ساخت 3
مشتری پروژ های در حال ساخت 4
مشتری پروژ های در حال ساخت 5
مشتری پروژ های در حال ساخت 6
مشاوره رایگان تلفنی