جاوا اسکریپت در مرورگر شما غیرفعال است یا پشتیبانی نمی شود.درباره ما

درباره ما

مجموعه گسترش آرتا پارسیان اولین بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت افتخار دارد تا پس از 29 سال فعالیت و تجربه مستمر در حوزه اطلاع رسانی، تبلیغات، بازاریابی و افزایش فروش محصولات ساختمانی خدمات نوین و تخصصی به تولید کنندگان و عرضه کنندگان صنعت ساختمان ارائه دهد.

مجموعه گسترش آرتا پارسیان از سال 1387 با هدف افزایش فروش مصالح ساختمانی و شرکت های که زمینه فعالیت آن ها مرتبط با ساختمان سازی است اقدام به جمع آوری بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت نمود و با گذشت زمان این خدمات را گسترش داد.

آنچه ما را متمایز و منحصر به فرد نموده، یکپارچه بودن خدمات است که منجر به افزایش سرعت کار و چابکی سازمان شده است.

دارایی ارزشمند مجموعه ما به جهت رضایت شما عزیزان تیمی مجرب و بسیار حرفه ای، خلاق، خود انگیخته و متعهدی است که خود را در موفقیت های شرکت شریک می دانند و برای تبدیل شدن به بخش تکلیف ناپذیر صنعت ساختمان کشور از طریق پیاده سازی علمی مهندسی، بازاریابی و فروش در این صنعت، با هدف افزایش کیفیت ساختمان های کشور و توانمند سازی مشتریان تلاش می کنند.

گسترش آرتا پارسیان گام به گام، ازشروع تا رسیدن به هدف بارگزاری جلسات مشاوره و عارضه یابی تخصصی سازمانی و تهیه پروپزال و ارائه نقشه راه، با هدف ساماندهی، سیستم سازی، افزایش سود و ارتقا ارزش در کنار شما است.

بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت گسترش آرتا پارسیان جامع و به روز ترین بانک اطلاعات ساختمانی است که اطلاعات پروژه های در حال ساخت تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز و… را در سطح کشوری به صورت کاملا دقیق از ابتدای مرحله ی مجوز گیری ساختمان تا پایان کار با کلیه جزئیات را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

مجموعه ما هر ساله با جمع آوری حدود 130 پروژه صحیح ساختمانی در حال ساخت در سطح کشور، پیشرو در زمینه بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت می باشد.

این تعداد پروژه و اطلاعات با تلاش شبانه روزی تیمی مجرب و آمارگیری در شرکت گسترش آرتا پارسیان گرد آوری شده است که با هدف بهبود در زمینه کسب و کار به صنایع ساختمانی تلاش می کند.

با توجه به این که مجموعه ما به بهینه سازی اطلاعات مفید برای شرکت های تامین کنند محصولات و خدمات ساختمانی است توانسته ایم در کوتاه ترین زمان اطلاعاتی را در اختیار کاربران خود قرار دهیم که موجب افزایش فروش و درآمد است.

ما به جهت بهبود در استفاده از بانک های اطلاعاتی خود برای تمام اعضای جدید و قدیمی سایت که از بانک اطلاعات ما استفاده می کنند پکیج های ویژه ای در نظر گرفته ایم.

گسترش آرتا پارسیان اطلاعات ساختمان های در حال ساخت چه شهر های را ارائه می دهد؟

 1. بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت اصفهان
 2. بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت تهران
 3. بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت شیراز
 4. بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت مشهد
 5. بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت یزد
 6. بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت قم
 7. بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت کرمان
 8. بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت کرمانشاه
 9. بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت لرستان
 10. بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت بوشهر
 11. بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت خوزستان
 12. بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت گیلان
 13. بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت سمنان
 14. بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت گلستان
 15. بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت مرکزی
 16. بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت آذربایجان غربی
 17. بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت قزوین
 18. بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت مازندران
 19. بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت هرمزگان
 20. بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت آذربایجان شرقی

افزایش فروش محصولات ساختمانی را با ما تجربه کنید

 • عرضه کننده اطلاعات ساختمان های در حال ساخت
 • عارضه یابی و مشاوره تخصصی صنعت ساختمان
 • پشتیبانی و فروش دیجیتالی محصولات ساختمان

بانک اطلاعاتی اصفهان  و تهران هر هفته 50 پروژه، آپدیت شده که شامل تعداد واحد،تعداد طبقه،متراژ،نوع کاربری،مرحله ساخت،آدرس پروژه و شماره سازنده که به صورت اشتراک های 3 ماهه،6 ماهه و 9 ماهه در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

بانک اطلاعات شیراز هر هفته 30 پروژه، آپدیت شده که شامل تعداد واحد،تعداد طبقه،متراژ،نوع کاربری،مرحله ساخت،آدرس پروژه و شماره سازنده که به صورت اشتراک های 3 ماهه،6 ماهه و 9 ماهه در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

بانک اطلاعات کشوری هر هفته 160 پروژه، آپدیت شده که شامل تعداد واحد،تعداد طبقه،متراژ،نوع کاربری،مرحله ساخت،آدرس پروژه و شماره سازنده که به صورت اشتراک های 3 ماهه،6 ماهه و 9 ماهه در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

چگونه در بازار رقابتی صنعت ساختمان امروز از رقیبان پیشی بگیریم؟

گسترش آرتا پارسیان با جمع آوری مشخصات بیش از 1000 ساختمان در حال ساخت به صورت ماهیانه در 15 استان کشور موجب نزدیک تر شدن شما تولید کنندگان صنعت ساختمان به کارفرما یا مدیر پروژه می شود.

به راحتی با کارفرما یا مدیر پروژه ساختمان های در حال ساخت ارتباط بر قرار کنید.

قدم اول

بازاریاب های ما روزانه به سراغ پروژه های در حال ساخت می روند و اطلاعات کامل پروژه ها را جمع آوری می کنند.

قدم دوم

تیم کنترل کیفیت،با مدیر و ماسک پروژه تماس می گیرند و صحت اطلاعات دریافتی را برسی می کنند.

قدم سوم

اطلاعات در قالب های ایمیل و تحت وب(دسترسی به اطلاعات از طریق سایت گسترش آرتا پارسیان) در اختیار شما قرار می گیرد.

قدم چهارم

اکنون کافی است بازاریاب های شما تماس بگیرند و محصولاتتان را معرفی کنند.

مجموعه گسترش آرتا پارسیان به دنبال پیشرفت شما عزیزان است.

از این رو خدمات متعددی را در کنار فروش بانک اطلاعاتی خود ارائه می دهیم :

پنل پیامک

اطلاع رسانی و تبلیغات پیامکی هدفمند یکی از ارزانترین و موثر ترین روش تبلیغات،ارسال پیامک تبلیغاتی میباشد.

با استفاده از امکانات قدرتمندی که پنل اس ام اس گسترش آرتا پارسیان در اختیار شما قرار می دهد می توانید متن تاثیر گذاز خود را در کمترین زمان ممکن به مخاطبان خود برسانید و با استفاده از بانک شماره ها و دیگر امکانات پنل پیامک محصول و کار خود را تبلیغ نمایید و ازاین طریق مشتریان خود را افزایش دهید.

تبلیغات ارزان و سریع از مهمترین ویژگی پیامک های انبوه است.

پخش کاتالوگ

چاپ کاتالوگ هنوز هم یکی از بهترین و کاربردی ترین روش های تبلیغاتی در صنعت ساختمان ایران است.

می توان گفت نتنها جایگاه کاتالوگ در حوزه تبلیغات کاهش پیدا نکرده است،بلکه هنوز مخاطبان،کاتالوگی که قابل لمس باشد را با ارزش تر از روش های دیگر تبلیغاتی می دانند و ترجیح می دهند از طریق کاتالوگ های موجود به برسی و جستجو نیاز های خود بپردازند.

در این راستا شرکت گسترش آرتا پارسیان که سابقه زیادی در امر پخش کاتالوگ،تراکت،برشور و کارت ویزیت در صنعت ساختمان را دارا می باشد سعی بر این داشته است که پخش کاتالوگ را نیز به عنوان جزئی از خدمات شرکت به مشتریان خود ارائه دهد.

آموزش بازاریابی

امروزه بازاریابی و به دنبال آن فروش، موتور محرکه هر شرکت و سازمانی هست که در فضای رقابتی حضور دارد و به ماندگاری می اندیشد. باید اذعان داشت که بازاریابی و فروش هم علم هستند هم هنر، در واقع شاید بتوان گفت که هنر بکارگیری علم روز هست. همه واحدهای دیگر سازمان اعم از تولید، تحقیق و توسعه، مالی و … در تلاشند تا فعالیت های بازاریابی و فروش به بهترین نحو و با بیشترین دستاورد برای کسب و کار انجام شود.

هر چند که بازاریابی و فروش جنبه های مختلفی دارند و به شیوه های متنوعی در بازارهای مختلف اجرا می شوند اما در این دوره قصد بر آن است که شرکت کنندگان با اصول و مبانی بازاریابی و فروش در زمینه صنعت ساختمان شیوه های درست بازاریابی با اطلاعات ساختمان های در حال ساخت آشنا شده و درک مناسبی از کلیات و ادبیات این حوزه کسب نمایند.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

 • صاحبان کسب و کار و مدیران ارشد شرکت ها در حوزه صنعت ساختمان
 • مدیران، سرپرستان و کارشناسان بازاریابی، فروش و توسعه بازار صنعت ساختمان
 • علاقمندان به فروش و بازاریابی در رمینه صنعت ساختمان

عارضه یابی و مشاوره تخصصی صنعت ساختمان

گسترش آرتا پارسیان با هدف سامان دهی،سیستم سازی،افزایش سود و ارتقای ارزش برند عملکرد شما را عارضه یابی می کند و با ارائه و اجرای برنامه های تخصصی به بهبود مستمر کسب و کار شما کمک می کند.

نمایشگاه مجازی صنعت ساختمان

امروزه با افزایش رقبا در هر حرفه اي و از جمله صنعت ساختمان، بر کسی پوشیده نیست که یکی از راه هاي مهم و تاثیر گذار شناساندن محصولات و خدمات شرکت ها به بازار وسیع ساختمان کشور، شرکت نمودن در نمایشگاه صنعت ساختمان کشور می‌باشد.

در این نمایشگاه مجازی ما سعی کردیم فرصتی را برای شرکتهای بزرگ و فعالین بخش صنعت ساختمان برای معرفی و عرضه محصولاتشان فراهم بیاوریم لازم به توضیح است برگزاری نمایشگاههای مجازی می تواند به عنوان یک مکمل مناسب برای نمایشگاههای فیزیکی به حساب آمده و درکنار حضور در نمایشگاههای فیزیکی که تنها چند روز برگزاری آن بطول می انجامد و دارای هزینه های بسیاری است نمایشگاه های مجازی با هزینه ایی بسیار پایین می تواند به عنوان یک بانک جامع اطلاعاتی نیز عمل کرده و  به معرفی هرچه بیشتر شرکت ها و محصولاتشان منجر شود.

اما در آخر باید یادآوری کنیم که نباید از شبکه‌های اجتماعی هم غافل بشین. شبکه‌های اجتماعی بزرگ مثل اینستاگرام تو چند سال اخیر با تحولاتی که تو ارائه محتوا داشتن و همچنین به خاطر دسترسی راحت بهشون،به پتانسیل بالایی برای تبلیغات و معرفی کسب ‌و کار یا محصول رسیدن؛ ما شما رو برای رسیدن به بازار هدف و رشد فروش حتی در بازاریابی شبکه ‌های اجتماعی هم همراهی می‌کنیم.

پس با گسترش آرتا پارسیان  همراه باشید تا به هدفتون تو کوتاه‌ترین زمان نزدیک شین…


خدمات شرکت آرتا پارسیان

آرتا پارسیان منبعی از بهترین و کاربردی ترین خدمات ساختمانی با هدف بهبود فروش در صنعت ساختمان ایران.

آموزش بازاریابی و فروش

آموزش بازاریابی و فروش

این دوره متناسب با مدیران و فعالان حوزه صنعت ساختمان تدوین شده و هدف آن توانمند سازی کارشناسان با بکارگیری دانش روز دنیا و بهبود کیفیت و خدمات و محصولات،افزایش فروش است.

بیشتر بدانید
ارسال کاتالوگ محصول مشتری

ارسال کاتالوگ محصول مشتری

حدود نیمی از مهندسین و مصرف کنندگان مصالح ساختمانی از طریق برسی کاتالوگ خرید خود را انجام میی دهند،کاتالوگ چاپی احتمالا بزرگ ترین فاکتور در ایجاد مشتری برای خرید است.

بیشتر بدانید
پنل مدیریت ارسال پیامک

پنل مدیریت ارسال پیامک

اگر شما کسب و کاری دارید که در حوزه محصولات ساختمانی فعالیت می کنید، به راحتی می توانید پیامک هایی را طراحی کرده و برای مشتریان خود به صورت گروهی و یا اختصاصی(با نام مشتری) ارسال کنید.

بیشتر بدانید
نمایشگاه مجازی صنعت ساختمان

نمایشگاه مجازی صنعت ساختمان

نمایشگاه مجازی صنعت ساختمان با هدف افزایش سطح دانش مخاطبان و آشنایی با مباحث روز دنیا همراه با آموزش ها و چالش های پیش رو در کسب و کار ،برگزار گردد.

بیشتر بدانید


برخی از مشتریان آرتا پارسیان

مشتری پروژ های در حال ساخت 1
مشتری پروژ های در حال ساخت 2
مشتری پروژ های در حال ساخت 3
مشتری پروژ های در حال ساخت 4
مشتری پروژ های در حال ساخت 5
مشتری پروژ های در حال ساخت 6
مشاوره رایگان تلفنی